Články

Video: Květináče Lechuza se samozavlažovací pěstební vložkou

Je jedno, zda jste několik dní pryč, anebo přes den prostě nemáte čas na náročnou péči o rostliny. Květináče Lechuza vše zastanou za vás! Se samozavlažovacím systémem firmy lechuza jsou vaše rostliny zabezpečeny až na 12 týdnů (dle velikosti rostliny a umístění květináče) a to jak zásobou vody, tak živných látek, které potřebují ke svému optimálnímu růstu.

Novinka pro sezonu 2013 Lechuza Cascada Color

Novinka pro sezonu 2013 Lechuza Cascada Color Novinka pro tuto sezonu! Samozavlažovací květináč Lechuza Cascada Color je ideální pro pěstování letniček a dalších venkovních rostlin. Kaskadový květináč Lechuza Cascada Color  bude nádhernou květinovou ozdobou Vaší terasy nebo balkónu.

Lapač dešťové vody Pure RainDrop

Lapač dešťové vody Pure RainDrop Proč obtížně a draze zalévat vaší zahradu, když to jde jednoduše a levně.

Managreen: substrát pro venkovní i pokojové rostliny

Managreen: substrát pro venkovní i pokojové rostliny Chystáte se přesazovat pokojové nebo venkovní rostliny a stále jste nenašli kvalitní substrát? Vyzkoušejte speciální směs Managreen, která poskytne vynikající péči všem květinám. Jedná se o univerzální substrát, který ocení vaše letničky, trvalky i pokojové rostliny. Je jedno, zda jsou okrasné květem nebo listem, Managreen substrát zajistí optimální podmínky pro jejich růst.

Položek0

Cena0 Kč
OBSAH KOŠÍKU